O firmě

Společnost TC Sped s.r.o. vznikla v dubnu 2009 transformací ze spediční firmy. Naše společnost již od samého začátku působila pouze v odvětví silopřeprav na celém území EU. Naší předností je znalost segmentu trhu sypkých hmot a jejich přeprav, kde působíme déle jak 10 let. Z důvodu zachování námi požadované kvality a nutnosti navýšení objemu přeprav došlo k nákupu prvních nákladních vozidel. Na základě požadavků našich klientu jsme také rozšířili nabídku služeb o skladování materiálu, depytlace plastového granulátu a to nejenom do silocisteren, ale i do ostatních obalových materiálů. Naše společnost vždy kladla důraz na individuální požadavky našich klientů.

Firma byla certifikována dle norem ČSN EN ISO 9001:2016 společností QESCERT.

V současné době zajišťujeme vnitrostátní a mezinárodní přepravy sypkých hmot 13-ti nákladními vozidly Scania splňující emisní normy EURO 6 a silocisternami Spitzer a Feldbinder s objemem 60 cbm.

Z důvodu přiblížení se potřebám našich zákazníku jsou všechna naše vozidla vybavena satelitním sledovacím systémem AURIS, včetně komunikačních portů. Díky této technologii jsme schopni zajišťovat online logistické služby, včetně sledování zásilky na cestě a informování zákazníka v případě neočekávaných překážek na cestě.


Jiří Rákos

+420 605 104 408


Eva Divišová
+420 724 412 736


© TC Sped s.r.o.  |  All rights reserved.